Uudised ja teated

« Tagasi

Konkurss “Harku valla kaunis kodu“ 2018 ootab kandidaate

Harku vallavalitsus kutsub eramuomanikke ja korteriühistuid, koole ja lasteaedu ning ettevõtteid osalema heakorrakonkursile "Harku valla kaunis kodu" 2018.

Konkursile võivad oma eramu, korteriühistu, kooli, lasteaia või ettevõtte aia esitada kõik valla kinnistuomanikud; iga vallakodanik võib konkursile esitada ka naaberaia või teisi vallas asuvaid kauneid aedu. Palume teatada osalemissoovist-soovitusest Harku vallavalitsusele kirjalikult e-posti teel Brigita.Perm@harku.ee või suuliselt telefonil 600 3866. Kui esitate konkursile naabri või lähikonnas oleva aia, palume võimalusel osalemist arutada ka konkursile esitatud objekti omanikuga.

Kandidaatide konkursile esitamise viimane tähtaeg on 31.07.2018.

Hinnatakse järgmist: objekti üldmulje, välishooldus ja sobivus maastikku, haljastus (lilled, hekid, puud jne), dekoratiivelemendid (sepised, skulptuurid, välikaminad, kiviaiad jne). Konkursi tulemused teeb kindlaks vallavalitsuse moodustatud komisjon, kes vaatab konkursile esitatud aiad üle 1. augustist kuni 30. septembrini ning esitab seejärel võitjad Harku Vallavalitsusele kinnitamiseks.

Võitjaid autasustatakse tänukirja, meenelise auhinna või aiakaupluse kinkekaardiga.

Ootame rohket osavõttu!