Sotsiaal- ja tervishoiuosakonna töötajad

VASTUVÕTUAJAD

Esmaspäev 14.00 - 18.00
Neljapäev 9.00 - 12.30
 
Vastuvõtt eelregistreerimisega läbi infosekretäri Kallaste tn 12, Tabasalu või tel 600 3848 või e-post: harku@harku.ee.

Sotsiaal- ja tervishoiuosakond

Nimi Ametinimetus
(ametijuhend)
Telefon E-post
Tiia Spitsõn Juhataja 600 3867 Tiia.Spitson@harku.ee
Helve Keel Lastekaitse spetsialist 600 3868 Helve.Keel@harku.ee
Liisa Rüütel Lastekaitse spetsialist 600 3865 Liisa.Ruutel@harku.ee
Kaja Saat Lastekaitse spetsialist 606 3804 Kaja.Saat@harku.ee
Maarja Maalder Sotsiaalhoolekande spetsialist 606 3837 Maarja.Maalder@harku.ee
Kadri Kelgo Andmetöötlusspetsialist 600 3869 Kadri.Kelgo@harku.ee
Kadi Netse Toetuste spetsialist 606 3802 Kadi.Netse@harku.ee

 

Ametnike haridustasemed leiad siit: ametnike haridus

Harku valla hooldustöötajad:

 

Liia Kuusik 
E-posti aadress: Liia.Kuusik@harku.ee

Anne Dorbek 
E-posti aadress: Anne.Dorbek@harku.ee

Olga Piigert
E-posti aadress: Olga.Piigert@harku.ee

Valde Vagenstein
E-posti aadress: Valde.Vagenstein@harku.ee