Tööpakkumised

25.04.17

HARKU VALLAVALITSUS

sotsiaal- ja tervishoiuosakonna

hooldustöötaja

töökohale

Harku vald võtab tööle valla sotsiaal- ja tervishoiuosakonda hooldustöötaja põhiliselt Harku aleviku ja selle lähiümbruse eakatele koduhooldusteenuse võimaldamiseks.

Põhilised tööülesanded:

  • toiduainete kojutoomine;
  • ravimite kojutoomine apteegist;
  • abistamine maksete tasumisel;
  • abistamine  asjaajamisel ametiasutustega ja dokumentide vormistamisel;
  • puude tuppa toomine ja vajadusel ahju kütmine;
  • talvekütte tellimine, vajadusel selle ladustamise organiseerimine;
  • abistamine sauna viimisel
  • abistamine majapidamistöödes;
  • arsti juurde viimine / toomine.

Kandidaadilt eeldame:

  • vähemalt keskharidust;
  • ametikirjade ja dokumentide koostamise oskust;
  • eesti keele kõrgtasemel valdamist;
  • vene keele valdamist suhtlustasandil;
  • head koostöö- ja suhtlemisoskust, tasakaalukust, paindlikkust, pingetaluvust, abivalmidust, empaatiavõimet, tolerantsust;
  • klienditeeninduse põhimõtteid, teenindushoiakuid ja nendel põhinevaid käitumisviise;
  • arvuti kasutamise oskust.

Vajalik:

  • B-kategooria juhilubade olemasolu ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

Kasuks tuleb:

  • eelnev töötamine eakamate inimeste hooldamisel või töötamine meditsiini asutuses;
  • hooldustöötaja tase 3 või tase 4 kutse olemasolu.

Omalt poolt pakume:

  • sõbralikku ja meeldivat kollektiivi;
  • tööülesannete täitmiseks kasutatud isikliku sõiduauto kulude hüvitamine;
  • tööülesannete täitmiseks kasutatud telefonikulude kompenseerimine.

CV ja kandideerimisavaldus palume saata hiljemalt 8. maiks 2017. portaali CV Online vahendusel või personalijuhi Kaile Põldme meiliaadressile kaile.poldme@harku.ee.

Lisainformatsioon sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja telefonil 600 3867 (Tiia Spitsõn).

Tabasalu Ühisgümnaasium asub Eesti põhjarannikul Tallinnast umbes 8 km läänes ning on Tallinnaga logistiliselt hästi ühendatud. Meie koolis on ligi 1000 õpilast ja 80 õpetajat, mis teeb meie koolist ühe Eesti suurimatest koolidest.

Tabasalu Ühisgümnaasium avab konkursi järgnevatele ametikohtadele:

eesti keel ja kirjanduse õpetaja

matemaatikaõpetaja

inglise keele õpetaja

loodusainete õpetaja

kehalise kasvatuse õpetaja

klassiõpetaja

erivajadustega õpilaste õpetaja

koolipsühholoog

logopeed

Täiendavat informatsiooni leiad kooli kodulehelt http://tyg.edu.ee/toopakkumised.

Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad (diplom koos akadeemilise tõendiga) saata hiljemalt 25.05.2017 kell 12.00 e-posti aadressile konkurss@tyg.edu.ee.

AS Draka Keila Cables, asukohaga Keilas, on 1992. aastal asutatud Baltikumi juhtiv kaablitootmisettevõte ja turuliider. AS Draka Keila Cables kuulub maailma suurimasse kaablitootmiskontserni Prysmian Group, millel on 90 ettevõtet 50 riigis nii Euroopas, Aasias kui Ameerikas. AS Draka Keila Cables keskendub kolmele põhilisele tootegrupile: madalpinge- ja erikaablid, telekommunikatsioonikaablid, energiakaablid.

Seoses tootmismahu suurenemisega otsime Keilas asuvasse töökasse kollektiivi tehniliselt taibukaid

LIINIOPERAATOREID,

kelle tööülesandeks on paigaldus- ja jõukaablite tootmine, lõppkontroll ja katsetamine.

Nõudmised kandidaadile

- Keskharidus, soovituslikult tehniline kesk-eriharidus
- Tehniline taiplikkus
- Eesti keele oskus
- Ausus
- Kohusetundlikkus
- Valmisolek vahetustega tööks
- Valmisolek meeskonnatööks

Kasuks tuleb
- Arvutioskus
- Tõstukijuhi load
- Inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- Stabiilset, Eesti keskmisest kõrgemat töötasu
- Tööd maailma suurimas kaablitootmiskontsernis

Kandideerimiseks palume saata CV e-mailile krista.anneljas.ex@prysmiangroup.com

Konkursi lõpptähtaeg on 15.05.2017. Lisainfo telefonil 674 7466

Pangapealse Lasteaed

kuulutab välja konkursi

LOGOPEEDI

ametikoha täitmiseks.

Kandideerimiseks palume esitada avaldus, CV, haridust ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad e-postile direktor@pangapealselasteaed.ee

Lisateave tel 609 8231 või 5552 0342

Pakume tööd

õpetaja assistendile

Tööle asumine alates 1. august 2017

Nõutav vähemalt keskharidus

ja soovitavalt läbitud lapsehoidja koolitus

Lisainfo: tel 603 2350 või margit.toomlaid@rannamoisa.edu.ee

Pakume tööd

õpetaja abile

Nõutud vähemalt keskharidus

Tabasalu Teelahkme Lasteaed

ootab oma seltskonda ühte toredat, rõõmsameelset

õpetaja assistenti

Tööle asumise aeg maikuus.

Omalt poolt pakume kaasaegset töökeskkonda, sõbralikku ja toetavat kollektiivi.

Ülesandeks abistada õpetajat õppe- ja kasvatustöö läbiviimisel.

Kui tunned, et just Sulle võiks see töö sobida, siis saada palun oma CV aadressile: info@teelahkme.ee

Kandideerimise tähtaeg: 02.05.2017

ootab oma seltskonda ühte toredat, särasilmset

õpetajat

lapsehoolduspuhkusele mineva õpetaja asendajaks.

Omalt poolt pakume rõõmsameelset ja sõbralikku kollektiivi ning

väikest ja armast lasteaeda, kus on suurepärased võimalused

ennast teostada õuesõppe ja projektõppe vallas.

Puhkus on 56 päeva, palk hea.

ootab oma seltskonda ühte toredat, lastesõbralikku

õpetaja abi

Tööle asumise aeg nii ruttu kui võimalik.

Omalt poolt pakume kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikku väikest kollektiivi.

Kandideerimise tähtaeg: 30.04.2017

2015. a sügisel alustas kogukonna õpilastele hariduse andmist kaasaegne Muraste Kool Harku vallas. Igapäevaselt toimetame oma kooli visiooni rütmis – oleme aastaks 2020 uut õpikäsitust praktiseeriv silmapaistev kogukonna kool, mis väärtustab looduskeskkonda ja koostööd ning kus iga õpilase individuaalne areng ja koolirõõm on pühendunud õpetajatele südameasjaks. Kui eelpool sõnastatu Sind kõnetas ning soovid Murastes tublisid maailmakodanikke õppimises julgustada ja toetada, oled oodatud meie kooliperre.

Ootame seoses kooli jätkuva kasvuga oma meeskonda

KLASSIÕPETAJAID

KEHALISE KASVATUSE ÕPETAJAT

0,75 KOORMUSEGA INGLISE KEELE ÕPETAJAT

Tööülesanded

·         Õpilase arengu toetamine, lähtudes nende tasemest ning arvestades õppekavades seatud eesmärkidega

·         Õpi– ja õpetamistegevuse kavandamine

·         Õpikeskkonna kujundamine

·         Süsteemselt õppimist toetava tagasiside rakendamine

·         Oma töö analüüsimine

·         Hooliva ja innustava suhtluskeskkonna loomine

·         Soovi pühendada oma aega ja oskusi lastele

·         Valmisolekut panustada oma mõtteid kooli arengusse

·         Avatud suhtumist ja huvi ennast arendada

·         Tahtmist areneda koos lastega

·         Usaldusväärsust ja algatusvõimet

·         Loomingulisust ning huvi maailma vastu

·         Pedagoogilist kõrgharidust

Omalt poolt pakume

·         Võimalust osaleda ja panustada silmapaistva kooli loomisse

·         Väikest ja toredat kooliperet

·         Hubast ja kaasaegset töökeskkonda

·         Isikliku arengu võimalusi

·         Väljakutseterohket tööd

Lisainformatsioon:

Õpetajad alustavad tööd alates 17. augustist 2017.

Kandideerimiseks palume esitada sooviavaldus ja elulookirjeldus hiljemalt 21. aprilliks e-posti aadressil priit.joe@murastekool.edu.ee.