Tööpakkumised

24.03.17

TULE MEILE TÖÖLE!

Avesco AS otsib oma professionaalsesse meeskonda

MEHAANIKUID

Põhja-Eesti regiooni,

kelle tööülesanneteks on:

·        Caterpillar seadmete kohta informatsiooni läbitöötamine ning teadmiste rakendamine töös

·        Cat tehnika remontimine Tartu ja Saue töökojas (tehnika hooldus, remont, diagnostika jne)

·        välimehaaniku töö kliendi juures kohapeal (mobiilne töökoda)

Kandidaadilt eeldame:

·        teadmisi rasketehnika remondist ja hooldusest

·        sarnasel ametikohal töötamise kogemust vähemalt 2 a

·        head eesti keele oskust

·        tehnilisest inglise keelest arusaamist

·        arvutioskust

·        B-kategooria juhiloa olemasolu

·        kohusetunnet ja tähtaegadest kinnipidamist

Avesco AS pakub omalt poolt vastutusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd sõbralikus ja professionaalses meeskonnas, kaasaegseid töötingimusi, arenguvõimalusi rahvusvahelises kontsernis.

Töö asukoht: Saue, Põhja-Eesti regioon

Tööle asumise aeg:  niipea kui võimalik

Lisainfo: Töökohaga seotud küsimustele vastab Margus Teng, tel 5853 9900

Saada oma inglise keelne CV ja varasem töökogemuse kirjeldus hiljemalt 17. aprilliks e-posti aadressile info.ee@avesco-cat.com

www.avesco-cat.ee

2015. a sügisel alustas kogukonna õpilastele hariduse andmist kaasaegne Muraste Kool Harku vallas. Igapäevaselt toimetame oma kooli visiooni rütmis – oleme aastaks 2020 uut õpikäsitust praktiseeriv silmapaistev kogukonna kool, mis väärtustab looduskeskkonda ja koostööd ning kus iga õpilase individuaalne areng ja koolirõõm on pühendunud õpetajatele südameasjaks. Kui eelpool sõnastatu Sind kõnetas ning soovid Murastes tublisid maailmakodanikke õppimises julgustada ja toetada, oled oodatud meie kooliperre.

Ootame seoses kooli jätkuva kasvuga oma meeskonda

KLASSIÕPETAJAID

KEHALISE KASVATUSE ÕPETAJAT

0,75 KOORMUSEGA INGLISE KEELE ÕPETAJAT

Tööülesanded

·         Õpilase arengu toetamine, lähtudes nende tasemest ning arvestades õppekavades seatud eesmärkidega

·         Õpi– ja õpetamistegevuse kavandamine

·         Õpikeskkonna kujundamine

·         Süsteemselt õppimist toetava tagasiside rakendamine

·         Oma töö analüüsimine

·         Hooliva ja innustava suhtluskeskkonna loomine

Nõudmised kandidaadile

·         Soovi pühendada oma aega ja oskusi lastele

·         Valmisolekut panustada oma mõtteid kooli arengusse

·         Avatud suhtumist ja huvi ennast arendada

·         Tahtmist areneda koos lastega

·         Usaldusväärsust ja algatusvõimet

·         Loomingulisust ning huvi maailma vastu

·         Pedagoogilist kõrgharidust

Omalt poolt pakume

·         Võimalust osaleda ja panustada silmapaistva kooli loomisse

·         Väikest ja toredat kooliperet

·         Hubast ja kaasaegset töökeskkonda

·         Isikliku arengu võimalusi

·         Väljakutseterohket tööd

Lisainformatsioon:

Õpetajad alustavad tööd alates 17. augustist 2017.

Kandideerimiseks palume esitada sooviavaldus ja elulookirjeldus hiljemalt 21. aprilliks e-posti aadressil priit.joe@murastekool.edu.ee.

Tabasalu lasteaed Tibutare

otsib oma perre

rõõmsameelset, positiivse ellusuhtumisega, lapsesõbralikku

õpetaja abi

Tööle asumise aeg 1. aprill 2017

Avaldus, CV ja motivatsioonikiri saata hiljemalt 30. märtsiks 2017

juhataja@tibutare.edu.ee.

Lisainfo telefonil  5551 8218

Pangapealse Lasteaed otsib

õpetaja assistenti.

Tööaeg paindlik, pikk suvepuhkus.

CV saata e-postile direktor@pangapealselasteaed.ee

Lisainfo tel 609 8230