Sotsiaal- ja tervishoiuosakonna töötajad

VASTUVÕTUAJAD

Esmaspäev 14.00-18.00

Neljapäev  9.00 - 12.30

 

Vastuvõtt eelregistreerimisega.

Sotsiaal- ja tervishoiuosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Tiia Spitsõn Juhataja 600 3867 Tiia.Spitson@harku.ee
Helve Keel Lastekaitse spetsialist 600 3868 Helve.Keel@harku.ee
Kaja Saat Lastekaitse spetsialist 600 3865 Kaja.Saat@harku.ee
Daire Rahnel Lastekaitse spetsialist 606 3804 Daire.Rahnel@harku.ee
Maarja Maalder Sotsiaalhoolekande spetsialist 606 3837 Maarja.Maalder@harku.ee
Kadri Kelgo Andmetöötlusspetsialist 600 3869 Kadri.Kelgo@harku.ee
Kadi Netse Toetuste spetsialist 606 3802 Kadi.Netse@harku.ee

 

Harku valla hooldustöötajad:

 

Liia Kuusik 
E-post: liia.kuusik@harku.ee

Anne Dorbek 
E-post: anne.dorbek@harku.ee

Ljudmila Soone 
E-Post: Ljudmila.soone@harku.ee

Valde Vagenstein
E-post: valde.vagenstein@harku.ee