30.10.17

 

Volikogu esimees Kalle Palling

GSM: 5663 9005

E-post: kalle@reform.ee

 

Volikogu aseesimees Kaupo Rätsepp

GSM: 511 3383

E-post: kaupo.ratsepp@gmail.com

 

Volikogu Kantselei juhataja Merili Sikk

GSM: 5683 3656

E-post: merili.sikk@harku.ee

 

Harku Vallavolikogu 9. koosseis

 

EESTI REFORMIERAKOND

Kalle Palling

kalle@reform.ee

Ott Kasuri

ott.kasuri@emovl.ee

Vytautas Martinonis

vytautas.martinonis@mail.ee

Erik Lepikson

erik@kasak.ee

Maris Viisileht maris.viisileht@gmail.com
Rainer Ottis rainer.ottis@gmail.com

 

ERAKOND ISAMAA JA RES PUBLICA LIIT

Kaupo Rätsepp

kaupo.ratsepp@gmail.com

Indrek Anepaio 

Indrek.anepaio@gmail.com

Mark Uussaar

mark@sanmark.ee

Meelis Härms

meelis.harms@eesti.ee

Aadu Kana

aadu.kana40@gmail.com

Kaido Kruusoja

kaido.kruusoja@gmail.com

Ene Alttoa

enealttoa@outlook.com

 

VALIMISLIIT "HARKU LIIT"

Aule Kikas

aule.kikas@eesti.ee

Val Rajasaar

val.rajasaar@studioviridis.ee

Kalev Konsa

kalev.konsa@gmail.com
Priit Kotkas priit.kotkas@nordland.ee

 

EESTI KESKERAKOND

Galina Kostõleva

galkost@hot.ee

 

SOTSIAALDEMOKRAATLIK ERAKOND

Tõnu Oja

tonu.oja@draamateater.ee

 

EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND

Jaanus Härms            jaanus.harms@gmail.com  
Riho Saksus riho@varmapartner.ee