« Tagasi

Jalgpalliklubi Tabasalu noored saavutasid Pärnus tublisid tulemusi

Jalgpalliklubi Tabasalu 156 noormängijat osalesid juuli alguses juba mitmendat korda ühel Eesti suuremal jalgpalliturniiril Pärnu Summer Cup, kus meie U15 ja U17 vanuserühma tüdrukud tõid koju võidukarika ning 2010. ja 2005. aastal sündinud poisid said kaela hõbemedalid.

 

Kõik osalenud grupid andsid endast 110% ja on tunnustust väärt! Veel tulemusi: TU17 vanusegrupis saavutati 1. koht, 2005. ja 2006. aastal sündinud mängisid koos 2005 vanusegrupis – saavutati 2. koht. TU15 ja 2010 poisid mängisid B-turniiril 2009 vanusegrupis ja pääsesid finaali. TU15 1. koht, 2010 poisid 2. koht, 2013 B-turniiri 4. koht, 2012 valged B-turniiri 5. koht, 2012 sinised A-turniiri 8. koht, 2011 valged B-turniiri 7. koht, 2011 sinised A-turniiri 4. koht, 2009 A-turniiri 8. koht ja TU12 sai TU13 vanusegrupis 5. koha.

 

Oma muljeid jagasid treenerid ja mängijad

 

Tüdrukute treener Martin Tšegodajev: "Suur kiitus U17 ja U15 tüdrukutele. Treenerina jäin väga rahule mõlema võistkonna sooritusega. TU15 tüdrukutel jäi oma vanuseklassi turniir ära ja olude sunnil pidime mängima poiste turniiri. See-eest saimegi palju kõvema ja parema tasemega turniiri, mille üle saab ainult rõõmus olla. Kiire tempo ja võistluslikud mängud meile sobivad. Järelkasvu üle olen väga uhke! TU17 tüdrukud näitasid head ja domineerivat ning ründavat jalgpalli. Saime katsetada ka uut formatsiooni, mida ka aeg-ajalt liigamängudesse sisse tuua. Kaitsetöö toimis ja ka ees olime ohtlikud ning suutsime luua häid olukordi."

 

Poiste (sünniaastaga 2006 ja 2005) treener Riho Pill: "Turniiril käisin U17 ja U16 poistega, kokkuvõttes läks turniiril hästi. Paljude kuttide jaoks oli see viimane PSC ja eesmärk oli Pärnut ning suve nautida. Loomulikult võtsime ka mänge tõsiselt, poiste soov ja eesmärk oli mängida pühapäeval Rannastaadionil (finaalis) ning sellega saime ka hakkama! Täname kõiki meie toetajaid, kes on meid aastaid Pärnus ja mujal toetamas käinud, müts maha teie ees! Kindlasti oleme teile palju emotsioone pakkunud ja loodetavasti pigem positiivseid."

 

Poiste (sünniaastaga 2012, 2010 ja 2009) treener Andrus Mitt: "Võistlesin gruppidega 2012 sinised, 2012 valged, 2009 ja 2010 poistega. Turniir oli hea, palju tasavägiseid mänge ja kõik poisid said palju mänguaega. Oli nii võite kui ka kaotuseid. Mina ja mu grupid jäid turniiriga väga rahule. Eesmärk oli saada häid mänge ja kogemusi juurde. Kõik poisid olid tublid ja pidasid kõik neli päeva vastu, kuigi ilm oli väga palav ja kurnav."

 

Poiste U13 vanuseklassi turniiri parimaks mängijaks valitud Minna-Brit Jõelaidi muljed: "PSC on läbi aegade olnud minu lemmikturniir ja selleks see ka jääb. Iga aasta saab uusi kogemusi ja sõpru. Auhinna üle olen uhke ja see auhind motiveeris mind kuidagi rohkem asju tahtma teha − olen selle üle õnnelik!"

 

Tütarlaste U17 vanuseklassi turniiri parima mängija tiitli saanud Marta Liisa Staalfeldti muljed: "Summer Cupil saime mängida mitu lühikest ja intensiivset mängu, kus tuli kiiresti oma võimalusi realiseerida. Mõnes mängus saime sellega hakkama alles viimastel hetkedel. Minu jaoks oli Summer Cup turniir, kus sain oma võistkonnaga palju uusi mälestusi. Peale kõige premeeriti mind ka turniiri parima mängija tiitliga ja olen uhke, et tiimina andsime endast kõik ja saime karika Tabasallu tuua!"

 

Oleme oma klubi mängijate ja treenerite üle meeletult uhked ning täname osalemise eest!

 

JK TABASALU

 

Fotod: erakogu