Uudised ja teated

« Tagasi

Harku valla Huvikool ootab lapsi huviringidesse, pikapäevarühmadesse ning eelkooli

Hea lapsevanem!
 
Harku valla Huvikool on alustanud registreerimisega eeloleva õppeaasta huviringidesse, pikapäevarühmadesse ning eelkooli. 2019/20 õppeaasta huviringide valiku, kirjelduste ja tunniplaaniga saate tutvuda meie kodulehel www.huviringid.ee.
 
Mida me sel hooajal pakume?
 
Uute huviringidena alustavad Tabasalus mudelismiring, akrobaatika ja parkour ehk parkuur kahes vanuseastmes lastele, saalihoki noorema vanusegrupi treeningud, loodussõprade klubi. Murastes alustavad oktoobrist trummiring ja arvutimängude loomise ring, Harkujärvel avame laste kokakooli ja maleringi. 
 
Täiskasvanuid kutsume osalema tangokursusel, kitarriõppe tundides ja lauatennise treeningutel Harkujärvel.
 
Harku valla lastele pakume väga suurt ja mitmekesist valikut nii liikumistreeningute kui ka nuputamis- ja meisterdamisoskusi arendavate tegevuste näol. Lisaks eelmistel aastatel populaarsetele sportlikele tundidele nagu lauatennis, DanceMix ja show hip-hop tantsutrennid, ootame osalema saalihoki treeningutele, hüpitshüplemisse, karatesse ja spordiringi nii Tabasalus kui Harkujärvel, jätkavad matkaring ja näitering. 
 
Liituda saab DJ klubiga, mõttemängudega, laste ja noorte kokakooliga, meisterdajate klubiga, näiteringiga, male- ja kaberingiga, keraamikaringiga. Laulustuudio pakub õpet kahes vanusegrupis ning kitarristuudiosse võtame õpilasi vastu lisaks Tabasalule ka Muraste Koolis.
 
Robootika- ja programmeerimise huvilistele alates lasteaiaealistest gümnaasiumiastmeni on samuti mitmeid võimalusi.
 
Pered on oodatud Tabasalu Noortekeskuses alustavale tasuta koostööoskuste kursusele, kus vanematele antakse uusi teadmisi ning lastele pakutakse samal ajal arendavaid tegevusi. 
 
Registreerumiseks palume täita vastav sooviavaldus meie kodulehel. Kohtade arv huviringidesse on piiratud ning seetõttu soovitame kindla huvi korral registreeruda võimalikult kiiresti.
 
Enamus huviringe alustavad tööd alates 9. septembrist, kui tunniplaanis ei ole märgitud teisiti. 
 
Ajavahemikku 9.-13. september oleme kavandanud mitmetes huviringides avatud tundide nädala, mille jooksul on võimalik tulla tundidesse vaatama ja proovima juhul, kui laps ei ole veel oma valikutes kindel. Näidistundide täpse kava ja toimumisajad avaldame meie kodulehel.
 
Tutvu valikuga ja pane end ise või oma laps kiiresti kirja, et kindlustada koht huviringis! 
 
Ilusat sügist ja toredat kooliaastat!
 
HARKU VALLA HUVIKOOL