Uudised ja teated

« Tagasi

Augustis alustab vanemlusprogramm

Alates 28. augustist alustab Harku vallas Harku lasteaias vanemlusprogrammi "Imelised aastad" uus koolitusgrupp, mis on osalejatele tasuta.

Programm sobib 2–8-aastaste laste vanematele, kes soovivad saada vastuseid lapse kasvatamisel tekkinud küsimustele ja õppida, kuidas paremini toime tulla; ning neile, kelle lastel on esmased käitumisprobleemid, näiteks agressiivne käitumine, hüperaktiivsuse ilmingud, hajutatud tähelepanuvõime, valetamine, sõnakuulmatus jne.

Programmis osaledes saab lapsevanem teadmisi ja oskusi, kuidas kehtestada piire ja reegleid, kuidas last julgustada ja kiita, mil moel õpetada last oma tunnetega toime tulema, kuidas arendada last mängu abil, lahendada konflikte ja stressiga toime tulla. Koolitused toimuvad kord nädalas, kokku on 16–18 kohtumist.

Augustis alustava grupi koolitajad on Külle Kadarik ja Kärt Kase.

Kõige parem on, kui perest osalevad nii ema kui ka isa. Koolituse ajal on vajadusel planeeritud lastehoid, samuti saab õhtuoodet.

Väga oodatud on lapsevanemad, kes ise tahavad tulla ja võtavad otse ühendust. Seda saate teha e-posti aadresside Helve.Keel@harku.ee, Kaja.Saat@harku.ee või Liisa.Ruutel@harku.ee kaudu.

Liisa Rüütel

Lastekaitsespetsialist