Uudised ja teated

« Tagasi

JK Tabasalul oli läbi aegade parim hooaeg

Peagi lõppev aasta on JK Tabasalule olnud väljakutseid pakkuv, loomingulisust proovile panev ja kahtlemata väga õpetlik aeg.

Kuidas õpetada kontaktspordiala ja treenida, kui kontakt on keelatud? Kuidas hoida mängijate tahet isolatsioonis iseseisvalt treenida? Kuidas aidata distantsilt motivatsioonikriisis vaevlevat noormängijat? Need ja paljud muud küsimused vajasid kevadel eriolukorra saabudes kiiret reageerimist ning täiesti uue nurga alt lähenemist. Kiidame ja täname kõiki meie treenereid suurepärase kohanemisoskuse ja meeskonnatöö eest! Aitäh ka noormängijate vanematele, kes keerulisel ajal klubile toeks olid. Aitäh teile!

Eesmärkide nimel täiskäik edasi

2020. aasta hooajal tehti mitmes vanusegrupis koosseisu muudatusi, seati eesmärgid ja enamik neist ka täideti. Siin mõned näited meie tegemistest ja tulemustest.

TU14 Esiliiga: esimest korda mängiti kodus/võõrsil-printsiibil, osales kokku lausa 13 võistkonda. Tabasalu tüdrukud tulid pingelises võitluses üldarvestuses kolmandale kohale.

TU17 Esiliiga: Eesti meister, esikoht! 2020. aasta hooajal käivitas Eesti Jalgpalli Liit esimest korda tugeva tüdrukute U17 Eliitliiga, kus saavutasime esimese koha. Samuti esindasid kolm meie klubi mängijat sellest vanusegrupist Eesti koondist ja tulid U15 vanuseklassis Balti meistriks, edestades Lätit ja Leedut. Meie koondislased olid Mia-Lisette Sarapik, Liisi Karilaid ja Carmel Sööt.

Tublid tegijad

Sel aastal osalesid esimest korda Tabasalu enda kasvandikud Naiste Esiliigas, kus tehti igati korralik hooaeg. Olime liigas üks nooremaid võistkondi ja hooaja lõpus saime mängida üleminekumänge ML JK Tammeka vastu. U9 võistkonnad osalesid oma esimesel meistrivõistlusel (ENMV) ja mitmel turniiril. Oli nii võite kui ka kaotusi, koguti hulganisti kogemusi. U11 sinine võistkond osales samuti ENMV-l ja turniiridel, rahvusvahelisel Pärnu Summer CUP-il saavutati tubli teine koht. U12 võistkond saavutas ENMV tugevas konkurentsis kolmanda koha. Võistkond osales ka turniiril Soomes ja mitmel turniiril Eestis, kus saavutati nii mõnigi auhinnaline koht. U19 võistkond tuli Eesti noorte meistrivõistlustel U19 Eliitliiga Esiliigas auhinnalisele kolmandale kohale ja sai Eesti Jalgpalli Liidu poolt kaela auga välja teenitud pronksmedali.

U19 Eliitliiga Esiliiga väravaküttide edetabeli tipust leiame kümne tabamusega ka JK Tabasalu mängija Dinars Ekhartsi. JK Tabasalu duubelvõistkond, JK Tabasalu II, kes sel hooajal mängis III liiga läänetsoonis oma esimest hooaega, saavutas kümne võistkonna konkurentsis igati väärika neljanda koha. JK Tabasalu esindusvõistkond lõpetas hooaja Esiliiga B-s läbi aegade parima tulemuse ehk neljanda kohaga. Kuidas läksid üleminekumängud Esiliiga kaheksanda koha võistkonna, Pärnu JK-ga, saate lugeda meie kodulehelt www.tabasalujk.ee. Samuti leiab infot Facebooki ja Instagrami kontolt.

Tänusõnad

Eesti Jalgpalli Liit autasustas hooaja jooksul järgmiseid JK Tabasalu Esiliiga B mängijaid individuaalsete auhindadega. Esiliiga B juulikuu parim mängija oli Märten Subka, augustikuu parim mängija oli Kaarel Rumberg, oktoobri parimaks treeneriks valiti Risto Sarapik.

Täname sponsoreid, toetajaid, kaasaelajaid, kogukonda ja meie väikest, kuid töökat kollektiivi. Aitäh teile, peatreener Risto Sarapik, noortetöö juht ja treener Andrus Mitt, treenerid Alan Arruda, Riho Pill, Hendrik Nurklik, Martin Tšegodajev, Merily Toom, Laada Tereštšenkova, Kersten Lõppe, Kaarel Rumber, Age Mitt, füsioterapeut Anette Rõõmussaar, assistent Elle Eisler ja juhatuse liige Viktor Kiolein.

JK Tabasalu tiim

 

Fotol: JK Tabasalu U17 tüdrukud – Eesti meistrid. Foto: Kristjan Boberg