Uudised ja teated

« Tagasi

Sel aastal on jõulutoetus pisut suurem

Harku vald on maksnud igal aastal jõulutoetust eakatele, üksikvanematele, puudega lapsega perele, kolme- ja enamalapselistele peredele ning eestkoste- ja kasuperedele.
 
3. novembril kinnitas Harku vallavalitsus korraldusega nr 676 selle aasta jõulutoetuste määrad. Võrreldes eelmisel aastal makstud toetustega on summad suurenenud.
 
Toetuse saamiseks on vaja esitada kirjalik avaldus Harku vallavalitsusele. Avaldusele palume märkida taotleja arveldusarve numbri, millele toetus kanda, elukoha aadressi ja sünniaja. Juhul, kui pangas avatud arvet ei ole, näidata avaldusel makseviisina "kassa kaudu". Toetus kantakse taotleja poolt avaldusel märgitud pangakontole. Palume kindlasti kontrollida üle esitatud pangakonto numbri.
 
Erandjuhtudel makstakse toetus välja kassast, kui isikul puudub arveldusarve.
Kassast väljamakstavale toetusele palume järele tulla esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 9.00–12.00 ja 14.00–18.00.
 
Avalduse vorm on saadaval Harku vallamaja infolauas, eakate päevakeskuses, Harku raamatukogus, Kumna kultuuriaidas ja Vääna raamatukogus. Samuti leiab avalduse vormi interneti vahendusel valla kodulehelt. Avalduse võib saata ka e-posti teel aadressile harku@harku.ee. Toetust saab taotleda ka infosüsteemi SPOKU kaudu.
 
Küsimuste korral helistada telefonil 6003 867 või saata oma küsimus e-posti aadressile tiia.spitson@harku.ee. Jõulutoetuste avalduse esitamise viimane kuupäev on 15. detsember!
 
 

Kellele makstakse jõulutoetust?

  • Sel aastal 70-aastaseks saavale ja vanemale pensionärile 25 eurot 
  • Kolme- ja enamalapselistele peredele 30 eurot
  • Üksikvanemaga perele 25 eurot                                           
  • Eestkoste- ja kasuperele 25 eurot                                           
  • Puudega last (lapsi) kasvatavale perele 25 eurot                        
 
Tiia Spitsõn, valla sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja
 
Foto: Pexels