Uudised ja teated

« Tagasi

Tabasalu Päevani on jäänud loetud päevad!

Alanud on käepaelte jagamine Tabasalu Päevale, mis toimub 23. augustil Tui pargis. 11.–22. augustini on võimalik saada sündmuse käepaelu Rimist ja vallamajast ning sündmuse päeval kohapealt. Harku valla elanikud saavad käepaelad isikukoodi alusel; neile ja alla 12-aastastele lastele on kogu üritus tasuta, teistele sissepääs 7 eurot.

Juba viiendat aastat toimuva Tabasalu Päeva seekordne peaesineja on 2 Quick Start, kes annab suurejoonelise öökontserdi. Enne 2 Quick Starti ülesastumist rõõmustavad kuulajaid oma esinemistega meie oma valla laululapsed – tublid poisid ja tüdrukud, kes valiti suurpeole esinema tänavusel Harku valla Laululapse konkursil. Laululastel on varuks ka tore üllatus – nad esinevad koos ülipopulaarse Põhja-Tallinnaga! Lisaks mainitud toredatele artistidele on tänavusel Tabasalu Päeval üles astumas tõeliselt palju erinevaid Harku valla tantsu- ja laulurühmasid ning on väga rõõmustav, et nende huvi suurpeol esinemiseks on nõnda erakordselt suur.

Ka sellel aastal toimub mitmekülgne laat ja kirbuturg, kuhu on oodatud osalema kõik huvilised. Kohalikud toitlustajad hoolitsevad maitsenaudingute eest ning pakuvad meeldivaid võimalusi hea söögi ja joogi nautimiseks. Laste- ja noortealal on avatud põnevad batuudid, air-jump ning uudne zorb-pall — täispuhutud plastikust pall, mille sees saab sõita nii maismaal kui veepinnal. Spetsiaalselt lastele on planeeritud tegevusterohke programm, mille raames korraldatakse lastejooksud, võistlused vilekommi puhumises, köietõmbamises ja puslede kokkupanemises ning lisaks on tulemas laste rammumehe ja kiiruse peale läbitavate supertunnelite võistlused.

Noortealal avatakse suur mängude telk, kus on sellel aastal esmakordselt võimalik mängida ka elektroonilisi mänge nagu Wii mängud, erinevad Playstationid, Sony lauajalgpall, õhuhoki ja palju-palju muud põnevat. Laste- ja noortealal on enamik atraktsioone tasuta.

Tabasalu Päeva rõõmsat meeleolu ja külastajate lustlikku meelt aitab luua ja hoida tuntud ning tunnustatud Tauri Tallermaa, kes juhib suurt kogupere pidupäeva.

Vaata eelmise aasta Tabasalu Päeva videot siit.

Tabasalu Päeva kohta leiab jooksvat põnevat infot ka Tabasalu Päeva Facebooki lehelt.

 

Tabasalu Päeva kava

12.00 avatakse suur kirbuturg ja laat

13.00 avatakse laste- ja noorteala

16.00 esinevad Harku valla laululapsed 2014

18.00 kontsert „Sa oled laul"