Uudised ja teated

« Tagasi

Tule Tabasalu päevale!

Täna, 31. augustil toimub Tui pargis Harku valla ühine perepäev "Tabasalu päev".
 
Harku valla suurimast koguperepäevast on saanud oodatud ja armastatud sündmus, mis pakub igal aastal midagi uut ja põnevat. Kümnendat korda toimuv "Tabasalu päev" tuleb kindlasti eriline – sel korral tehakse üheskoos suur küpsisetort.
 
Päeva alustatakse Harku valla suurima kirbuturuga, mis algab kell 10.00 Tabasalus pererestoran Selleri vastas asuval suurel autoparkla alal.
 
Tabasalu Päeva kõige pisemaid oodatakse kell 14.50 lava ette. Siis näeme, kui vahva on koos beebidega võimelda. Ning algab kohe ka väikestele teatrihuvilistele teatrietendus, mida esitavad Lotte ja doktor Ave. Seejärel Lotte ja doktor Ave mängivad ning lustivad lastega kella viieni.
 
Suurel peolaval saab vaadata konkursi "Harku valla laululaps 2019" parimaid esinejaid, lummavaid JJ Streeti tänavatantsijaid ja My Dance'i tantsuklubi liikmeid.
 
Harku valla huviringid pakuvad põnevaid tegevusi terve päeva. Tegevusi pakuvad: Tabasalus käsipalliklubi, Tabasalu kergejõustikuklubi, Tabasalu tenniseklubi Tabasalu jalgpalliklubi, Arigato spordiklubi, JJ Street tantsukool, MyDance tantsukool, iluuisutamisklubi Juna, hokiklubi HC Panter, Tabasalu Tugikeskus, beebide Mänguruum, Harku valla noortekeskused, skaudid. 
 
Lisaks on Tui pargis võimalus uudistada Tilgu Merepääste Seltsi, Maanteeameti, Harku Rannikukaitse, Päästeameti tehnikat ning naiskodukaitse, Tallinna loomade varjupaiga tegemisi. Perepäeva koostööpartner koos Harku valla noorte malevlastega on Huvitegevuse ja Noorsootöö Sihtasutus. 
 
Juubeliüritusele kohaselt pakutakse tipptasemel kontserdiprogrammi võimsa heli-, valgus- ja videotehnika abil. Üritusel esinevad Tabasalu muusikakooli Funky BigBand koos Teele Viiraga. Oma uusi ja vanemaid hitte esitab Grete Paia. Samuti astub lavale räppar Reket. Õhtuse kontserdi lõpetab armastatud Anne Veski koos live-bändiga.  
 
Samuti on terve päev kõigil võimalus osa saada laadast – sealt saab kaupu, mida poest ei leia. Toidualal pakutakse head ja paremat.
 
Piletiinfo
  • Harku valla elanikule on perepäeval pilet kohapeal 5 eurot, teistele külastajatele 10 eurot.
  • Harku valla eakatele alates 65. eluaastast ja Harku valla puuetega inimestele on pilet tasuta.
  • Kõigile, kuni 14-aastastele noortele on pilet tasuta.
Vaata lisaks:
 
MADIS IDNURM
Kommunikatsioonijuht