« Tagasi

Valla tublid õpilased pälvisid tunnustuse

Meie valla kõige tublimad õpilased olid 31. mail palutud vastuvõtule haridus- ja kultuuriosakonna saali.

 

Silmapaistvaimad õpilased, kes saavutasid möödunud õppeaastal suurepäraseid tulemusi õppetöös, olümpiaadidel ja huvitegevuses, tervitas Harku vallavanema nimel abivallavanem Robert Lippin. Noored said tunnustusena tänukirja, lilleõie ja kinkekaardi.

 

Sel aastal toimus sündmus vallavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna saalis Tabasalus.

 

Abivallavanem Robert Lippini sõnul kutsuti vastuvõtule noored, kellel olid head tulemused etluskonkursil, matemaatika- või robootikavõistlusel või suurepärased saavutused kaunite kunstide valdkonnas. Koolid esitasid noori ka tublide sporditulemuste ja heade õpitulemuste eest. Märgati ka noori, kes olid oma käitumisega eeskujuks teistele nii üldises plaanis kui ka nõrgemaid toetades. "Harku vald on uhke oma noorte üle, kes on eeskujuks ja innustajaks teistele oma uudishimu või teadmiste või saavutuste januga," rääkis Lippin.

 

Meie kõige tublimad

 

Sellaastasele vastuvõtule kutsuti kokku 24 õpilast. Tunnustuse pälvisid Viktoria Helena Rajapu ja Miko Sarv Tabasalu muusika- ja kunstikoolist; Roland Valle, Silina Liht ja Simona Liht Vääna mõisakoolist; Polina Vizner, Sune Kask, Roland Virves Harkujärve põhikoolist; Aurelia Jakobi, Tormi Valdvee ja Marleen Poolamets Muraste koolist; Lisandra Toomet, Mirtel Kaljas, Inessa Väär, Elisabeth Kukk, Emma-Elisabeth Kalev, Victoria Kopamees ja Lisandra Toomet Tabasalu koolist; Sebastian Mee ja Georg Artur Agu Vääna-Jõesuu koolist; Marcus Pupart ja Ranel Rannik Tabasalu gümnaasiumist; Oskar Ojamäe ja Eron Edesi Huvitegevuse ja Noorsootöö Sihtasutusest.

 

Vastuvõtul esinesid vahepalaks Tabasalu muusika- ja kunstikooli direktor Kalev Konsa koos oma õpilase Andre Vallimäega ning mustkunstnik Charlekas.

 

Ilusat suve kõigile ja edukate saavutuste püüdmist ka uuel õppeaastal!

 

 

Fotod: Arno Mikkor