« Tagasi

Vallavalitsus tunnustab parimaid õppureid

Õnnitleme ja täname kõiki meie valla õpilasi, kes lõpetasid edukalt gümnaasiumi või põhikooli, ning õpilasi, kes on õppeaasta jooksul saavutanud märkimisväärseid tulemusi rahvusvahelistel või vabariiklikel olümpiaadidel või konkurssidel.

 

Suurepäraste tulemustega ehk kuldmedaliga lõpetasid Gustav Adolfi gümnaasiumi õpilane Anette Lokko, Tallinna Kunstigümnaasiumi õpilased Aet Valdi ja Sandra Kuulre ning Tallinna Järveotsa gümnaasiumi õpilane Karoliina Kuldsaar.

 

Hõbemedaliga lõpetasid Tabasalu ühisgümnaasiumi õpilane Ingel Carolin Peensalu, Gustav Adolfi gümnaasiumi õpilased Lisandra Leetmaa ja Maria Tõnisberg, Tallinna 32. keskkooli õpilane Heidi Õun, Tallinna 21. kooli õpilane Karola Jõearu ja Tallinna Järveotsa gümnaasiumi õpilane Saskia Suurmets.

 

Soovime kõikidele eeskujulike hinnetega gümnaasiumi lõpetanud õpilastele palju õnne!

 

Tunnustus kiitusega lõpetajatele

 

Harku vald tunnustab järgmisi põhikooli kiitusega lõpetajaid: Tabasalu ühisgümnaasiumi 9. klassi lõpetasid kiitusega Vivian Kolberg, Katriina Metstak, Hannah Mänd, Oskar Ojamäe, Rico Praks, Henri Raaper, Susanne Ruumet, Karoliina Liis Ruuto, Anette Salei, Hanna-Liisa Värik, Grete Kariste, Claudia Hallik, Kaisa Koger, Liisi Liinat, Mia Lisett Meringo, Mona Märtson, Triinu Rior, Mia Tiare Vahi. Pelgulinna Gümnaasiumi lõpetas kiitusega Mette-Marta Jürisson.

 

Tabasalu muusikakooli lõpetasid kiitusega Heti Desiree Kangro, Grete Rüütli, Liisi Leemets ja Leigo Tõnissaar.

 

Kõigil edukatel lõpetajatel oli võimalus taotleda rahalist tunnustust vallavalitsuselt.

 

Tähelepanuväärne edu konkurssidel ja olümpiaadidel

 

Harku vald tunnustab rahvusvahelisel ja vabariiklikel konkurssidel edukalt osalenud õpilasi: Ander Ilves, Anri Ilves, Tommi Tammemäe, Elisabeth Kukk, Leigo Tõnissaar, Kutt Hugo Sõnajalg. Samuti tunnustatakse rahvusvahelisel konkursil hea koha saavutanud õpilasi: Samuel Kukk, Laur Markus Pajumäe, Martin Pajumaa, Olari Rüütelmaa, Johanna Rüütelmaa, Rauno Rüütelmaa ja Karl Milk. Samuti vabariiklikel konkurssidel ja olümpiaadidel häid tulemusi saanud õpilasi: Oliver Aavik, Triin Teneli Tammik, Tormi Valdvee, Marleen Poolamets, Silina Liht ja Karina Pihor.

 

Täname ka kõiki neid, kes on õppurite silmapaistvate tulemuste jaoks pakkunud tuge, nõu ja juhendamist: perekond, koolid õpetajate ja juhtidega ning õpingukaaslased.

 

Kristi Villand, Haridus- ja kultuuriosakonna juhataja

 

Foto: Triin Kand