« Tagasi

Koolilõpufest tõmbab õppeaastale joone alla

Pärast kaheaastast piirangute perioodi on meil rõõm teatada, et valla noorte seas soojalt vastu võetud Koolilõpufest toimub taas. Sel aastal on meie festivali läbiv teema "neoon"!

 

Juba 13. juunil kell 11 muutub Tabasalu kooli esine festivalialaks, kus jagub tegevusi eri vanuses noortele. Saab lustida batuutidel, osaleda erinevates töötubades, teha koos sõpradega fotoboksis pilti, lasta teha endale sädelev tätoveering või näomaaling ja palju muud põnevat. Üritus pakub meisterdamisvõimalusi suurepäraste juhendajate käe all ning valmis saab teha õhtuse disko jaoks neoonvalguse käes kirgastuvad käevõrud ja muud aksessuaarid. Ka sel korral korraldame noorte hulgas populaarset pudelijahti, mis võimaldab proovile panna osavust. Festivalialale on üles seatud lava, kus astuvad üles Huvitegevuse ja Noorsootöö huviringide noored ning pakuvad elamust nii tantsu- kui ka lauluetteastetega.

 

Toitlustuse eest hoolitsevad üritusel Rocket Street Gastro ja Rannikupeod, kes on lubanud pakkuda noortepärast menüüd ja hinda.

 

Rõõmu pakub ka õhtune pidu

 

Kell 18 muutub Tabasalu kooli saal tõeliseks neoondiskoteegiks, kus muusikat mängib DJ Lenny LaVida. Õhtul avatud fotoboks võimaldab soovijatel mälestuseks üles pildistada näomaalingute meistri poolt tehtud neoonmaalingud. Lisaks on kaetud näksilaud ning toimuvad erinevad mängud. Kell 20 astub üles erakordselt andekas trummar Siim Koppel, kes oma efektse neoontrummi-show'ga ei jäta külmaks ühtki saalisviibijat. Alates kell 20.30 jätkub üritus 13+ vanuses noortele ja plaan on jätkata neoondisko lainel.

 

Oleme väga tänulikud koostööpartneritele, kes toetavad meie üritust: Harku vald, Kikkas, Bambona, Mo Saaremaa, Kadarbiku, Tallinna Loomaaed, Vabaõhumuuseum, Kakumäe Supsurf ja Elamusgolf.

 

Ootame kõiki suuri ja väikeseid meiega koos kooli lõppu ning suvevaheaja algust tähistama –  suvi algab siit!

 

Rohkem infot programmi ja liikuvate busside kohta leiad www.noortekeskused.ee.

 

SIRLI TEDER

huvitegevuse ja Noorsootöö SA noorsootöötaja

 

Foto: erakogu