Uudised ja teated

« Tagasi

Ajujaht ootab taas Harku valla elanike ideid

Harku vald koostöös Eesti suurima äriideede konkursiga Ajujaht kutsub tänavu juba kolmandat korda vallaelanikke üles äriideid esitama. Parimale vallast pärit ideele paneb vald välja kuni 5000 euro suuruse eriauhinna.
 
Oma äriideed on esitama oodatud kõik – nii noored kui ka kogenumad, nii õppivad ja töötavad kui ka need, kel juba ettevõtlusega tegelemise kogemus tagataskus olemas, ent soovivad karjäärimuutust. Samuti need, kes on uute väljakutsete jahil. Tingimusi on vaid üks: ideega ei tohi rohkem kui kuus kuud olla teenitud rahalist tulu. Osalevatele ideedele pakutakse koolitusi ja ekspertnõu annavad mentorid, samuti pannakse kõik ideed enne televooru jõudmist proovile.
 
Viimased kaks hooaega on näidanud, et Harku vallas on palju ettevõtlikke elanikke. "Usume, et senised edulood innustavad meie inimesi üha rohkem Ajujahi konkursil kandideerima ja oma äriideid esitama," kutsub vallaelanikke üles oma ideid Ajujahile saatma vallavanem Erik Sandla.
 
Eriauhinnale kandideerimiseks peab olema meeskonnas vähemalt üks Harku vallast pärit liige ja ideed esitades tuleb elukohaks märkida Harku vald. Kandideerimiseks on vaja saata äriidee tutvustus Ajujahile hiljemalt 27. oktoobriks.
 
Ajujahi ja Harku valla koostööna on Eesti suurimale äriideede konkursile ja kiirendiprogrammi jõudnud mitmed edukat ettevõtmised ja tiimid. 2018. aastal jõudis konkursi superfinaali ja võitis teise koha süütegeeli tootja Biofire. Möödunud aastal jõudis kuue parima äriidee hulka laste sõitmis- ja saatmisteenust pakkuv HopKid.
 
Ajujaht on Eesti suurim äriideede konkurss ja ideede kiirendi, mis pakub ettevõtlusega alustamiseks intensiivset ja kõrgel tasemel arenguprogrammi, rahvusvahelise kogemusega mentorvõrgustikku ja võimalust jalg ukse vahele saada. Kaheteistkümne hooaja jooksul on Ajujahile esitatud üle 4000 äriidee.
 
Ajujahi 13. hooaja kiirendiprogrammi saab kandideerida 27. oktoobrini aadressil www.ajujaht.ee/hooaeg-2019-2020/osale/.
 
Ajujahi auhinnafond on 75 000 eurot. Vaadake lähemalt konkursi koduleheküljelt: www.ajujaht.ee/hooaeg-2019-2020/auhinnafond/
 
HARKU VALLA TEATAJA
 
Eelmisel hooajal jõudis kuue parima äriidee hulka laste sõitmis- ja saatmisteenust pakkuv HopKid.
Foto: Johan-Paul Hion