Uudised ja teated

« Tagasi

Euroopa Parlamendi valimised lähenevad

2019. aasta Euroopa Parlamendi valimistel saab osaleda kas eelhääletades, hääletades valimispäeval või elektrooniliselt. Kui te ei ole 11. maiks saanud koju või postkasti valijakaarti või kui teie valijakaardil on andmetes vigu, helistage Harku vallasekretärile.

EELHÄÄLETAMINE

16.–19. maini saab eelhääletada maakonnakeskuses. Hääletamine algab kell 12.00 ja lõpeb kell 20.00.

20.–22. maini saab eelhääletada kõigis Harku valla valimisjaoskondades (Tabasalu Ühisgümnaasiumis, Harkujärve Põhikoolis ja Muraste Koolis). Hääletamine algab kell 12.00 ja lõpeb kell 20.00. Samuti toimub hääletamine väljaspool elukohajärgset valimisjaoskonda, sealhulgas valija asukohas. Valija asukohas hääletamist korraldab ja väljaspool elukohajärgset valimisjaoskonda saab hääletada jaoskonnas nr 1 ehk Tabasalu Ühisgümnaasiumis, Kooli tn 1.

ELEKTROONILINE HÄÄLETAMINE

Elektrooniline hääletamine algab 16. mail kell 9.00 ja kestab ööpäev läbi kuni 22. mail kella 18.00-ni.

HÄÄLETAMINE VALIMISPÄEVAL

26. mail, valimispäeval, algab hääletamine valimisjaoskondades kell 9.00 ja lõpeb kell 20.00, samuti saab hääletada kodus.

HARKU VALLA VALIMISJAOSKONNAD

Harku vallas on moodustatud kolm valimisjaoskonda.

Valimisjaoskond nr 1, mis on elukohajärgne jaoskond Tabasalu aleviku ja Ilmandu, Rannamõisa ning Meriküla elanikele. Valimisjaoskonna nr 1 hääletusruum asub Tabasalu Ühisgümnaasiumi hoones, mille aadress on Harku vald, Tabasalu alevik, Kooli tn 1.

Jaoskonna telefon: 5411 0015

Valimisjaoskond nr 2, mis on elukohajärgne jaoskond Harku aleviku ja Harkujärve, Kumna, Kütke, Laabi, Tiskre ning Tutermaa küla elanikele. Valimisjaoskonna nr 2 hääletusruum asub Harkujärve Põhikooli hoones, mille aadress on Harku vald, Harkujärve küla, J. Venteri tee 2a.

Jaoskonna telefon: 5411 0016

Valimisjaoskond nr 3, mis on elukohajärgne jaoskond Adra, Humala, Liikva, Muraste, Naage, Suurupi, Sõrve, Vaila, Vahi, Viti, Vääna, Vääna-Jõesuu ja Türisalu küla elanikele. Valimisjaoskonna nr 3 hääletusruum asub Muraste Kooli hoones, mille aadress on Harku vald, Muraste küla, Lee tee 9.

Jaoskonna telefon: 5411 0017

IVE EEVEL

Vallasekretär