Uudised ja teated

« Tagasi

Koolieelikud pidasid spordipäeva

9. aprillil kogunesid kaheksandat korda Harku valla koolieelikud Tabasalu Ühisgümnaasiumi  jalgpallistaadionile, et värskes ja karges õhus Tabasalu Tibutare lasteaia liikumisõpetaja eestvedamisel üheskoos maha pidada üks sportlik päev.

Peale Harku valla lasteaedade ehk Tibutare, Alasniidu, Teelahkme ja Pangapealse lasteaia osalesid spordipäeval külalisvõistlejad Tallinna lasteaiast Mooniõied ja Harjumaalt Nõlvaku lasteaiast. Kokku võttis päevast osa 72 last koos õpetajate, kohtunike, abikohtunike ja lapsevanematega.

Kavas oli kuus eri raskusastmega kombineeritud teatevõistlust poistele ja tüdrukutele, kus peale kiirete jalgade läks vaja ka nutikust ja osavust.  Lisaks teatevõistlustele selgitasid poisid välja kõige tugevama võistkonna köieveos, mis pakkus võistlejatele ja kaasaelajatele palju põnevust.

Õnnitleme!

Head energiat ja spordirõõmu olid täis kõik võistkonnad. Keegi ei andnud lihtsalt alla, eriti emotsionaalne oli poiste köievedu, kus parimad selgusid väga tasavägises võitluses.

Kõige kiiremad ja osavamad olid Pangapealse lasteaia lapsed, kes saavutasid kombineeritud teatevõistluste üldarvestuses esikoha ja võtsid endaga aastaks lasteaeda kaasa rändkarika. Teisele kohale tuli Alasniidu lasteaed ja kolmandale Tibutare lasteaia võistkond. Kõige tugevamad poisid käivad Harjumaal Nõlvaku lasteaias, kes viisid koju köieveo rändkarika, teine oli Pangapealse lasteaed ja kolmandale kohale tuli Tallinna lasteaed Mooniõied.

Täname!

Pärast võistlemist ootasid kõiki lapsi diplom, šokolaadimedal, kosutav mahlajook, mullitaja, BabyBack Ribs & BBQ kinkekaart ja pisut kommi Harku vallalt jõuvarude kiireks taastamiseks.

12. aprillil toimub koolieelikutele sportlik jõukatsumine üle-eestilisel spordipäeval Audentese spordikeskuses, kus osaleb 36 lasteaeda.

Suur tänu kohtunikele ja abilistele! Eriti tahan ära märkida kõigi osalejate tublidust, kes ei lasknud ennast segada külmast ega lörtsisest ilmast ning andsid oma parima nii kohtunike kui ka võistlejatena.

Jätkame traditsiooni ja Tabasalu Ühisgümnaasiumi staadion ootab juba järgmisel aastal taas spordipäevale koolieelikute võistkondi kõigist Harku valla lasteaedadest ning külalisvõistlejaid, et teadvustada liikumise tähtsust ja tervislikke eluviise juba varases nooruses ning kujundada spordi kaudu lapse isiksust.

ANNA SÕÕRD

Tibutare liikumisõpetaja,

spordipäeva korraldaja ja peakohtunik