Uudised ja teated

« Tagasi

Koolitus lapsevanematele

Alates 28. augustist alustab Harku vallas Harku lasteaias vanemlusprogrammi "Imelised aastad" uus koolitusgrupp, mis on osalejatele tasuta.

Programm sobib 2–8-aastaste laste vanematele, kes soovivad saada vastuseid lapse kasvatamisel tekkinud küsimustele ja õppida, kuidas paremini toime tulla; kelle lastel on esmased käitumisprobleemid, nt kohatine agressiivne käitumine, hüperaktiivsuse ilmingud, hajutatud tähelepanuvõime, valetamine, sõnakuulmatus jne.

Vanemlusprogrammis osaledes saab lapsevanem teadmisi ja oskusi: kuidas kehtestada piire ja reegleid; kuidas last julgustada ja kiita; kuidas õpetada last oma tunnetega toime tulema; kuidas arendada last mängu abil; kuidas lahendada konflikte; kuidas stressiga toime tulla.

Koolitused toimuvad kord nädalas, kokku on 16–18 kohtumist. Augustis alustava grupi koolitajad on Külle Kadarik ja Kärt Kase.

Kõige parem on, kui perest osalevad nii ema kui ka isa. Koolituse ajal on vajadusel planeeritud lastehoid, samuti saab õhtuoodet.

Väga oodatud on lapsevanemad, kes ise tahavad tulla ja võtavad meiega otse ühendust. Saate seda teha e-posti aadresside Helve.Keel@harku.ee, Kaja.Saat@harku.ee ja Liisa.Ruutel@harku.ee kaudu. Veel on vabu kohti!

Liisa Rüütel

Lastekaitse spetsialist