Uudised ja teated

« Tagasi

Tabasalu Lions Klubi aasta lõppes jõululaadaga

Eelmisel laupäeval, 14. detsembril toimus Tabasalu laadaplatsil järjekordne Harku valla heategevuslik jõululaat. Lumevaip, lõkketuli ja kaunis jõulumuusika tekitasid laadaplatsil mõnusa meeleolu.
 
Oma tervitus- ja tänusõnad ütlesid laadalistele vallavanem Erik Sandla ning Tabasalu Lions Klubi president Jaana Kalmus.
 
Lettidelt võis taas leida head ja eestimaist toitu, et naudingud jõuaksid nii jõululauale kui ka kingikotti: suitsuliha ja hoidised, mesi ja sinep, hapukurk ja -kapsas, leivad ja piparkoogid. Jõululaadale kohaselt olid müügil riigi kaunimad jõulukuused, pehmed lambanahad, jääküünlad, kaunid ehted ja muud käsitöökaubad. Taas ulatasid meile oma töökad abikäed BPW Estonia Rannamõisa klubi naised, kes olid küpsetanud suure virna maitsvaid pannkooke. Tabasalu Lions Klubi pakkus laadalistele seljankat ja hõrke vahvleid. Laadaliste tuju hoidsid oma etteastetega üleval kohalikud laulu-, tantsu- ja saksofonivirtuoosid ning laada lõppedes loositi välja loosiratta peaauhind – uue Toyota CH-R kasutusõigus ja Tarvo Alevi fotosessioon.
 
Suure panuse eest jõululaada õnnestumisse täname oma toetajaid ja koostööpartnereid: Harku vallavalitsus, Karumaa, Elke Auto, Finmax, Rescoval, Laomaailm, Osvald Catering, G4S ja paljud teised. Täname ka kõiki esinejaid ja laadalisi, kes leidsid aega kohale tulla ja anda oma panuse piirkondlikku heategevusse.

Toetame omasid

Heategevusliku jõululaada tulemusena kogus Tabasalu Lions Klubi ligi 2000 euro heategevusraha, mida kasutame kahe suure eesmärgi saavutamiseks: nägemiskontrollide läbiviimisega jätkamiseks meie valla koolides ning meie valla andekate noorte ja puudust kannatavate perede jätkuvaks toetamiseks.
 
Heategudega jätkamiseks on oodatud kõigi vallaelanike ja ettevõtjate abi – olgu idee, teo või rahalise panusena MTÜ Tabasalu Lions Klubi heategevuskontole EE237700771002332018.
 
Rahulikku jõuluaega ja meeleolukat aastavahetust!
 
TABASALU LIONS KLUBI