Uudised ja teated

« Tagasi

Kutse COVID-19 vaktsineerimisele vanuserühmale 18+

Vaktsineerimine toimub neljapäeval, 20. mail 2021 kell 15.00-18.00 aadressil Teenuste 2, Tabasalu (Tulla Klooga mnt poolsest külje uksest, varasemalt asus seal Lillepere keskus). Vaktsineerima on oodatud kõik Harku valla elanikud, kes on 18-aastased ja vanemad. 
 
Vaktsineeritakse koroonavaktsiiniga COVID-19 Vaccine Janssen. Antud vaktsiin on ühedoosiline, mis tähendab seda, et selle puhul piisab vajaliku kaitse saamiseks ainult ühest annusest. Lisainformatsiooni Jansseni vaktsiini kohta leiab siit.
 
Vajalik on eelnev registreerimine broneerimiskeskuse kaudu aadressil https://eldred.smartbron.ee/
 
Broneeri aeg alles siis, kui oled kindlalt otsustanud, et soovid vaktsineerimist. 
 
Broneerimisel on kohustuslik märkida selle inimese andmed, kes tuleb vaktsineerima, täites ära kõik nõutud väljad. Palume jälgida, et vaktsineerimiskohaks oleks märgitud Tabasalu.
 
Vaktsineerimisele tuleb kaasa võtta isikut tõendav dokument ja kohapeal palume kanda maski.
 
COVID-19 haiguse vastane vaktsineerimine annab kaitse raske haigestumise eest. Mida rohkem on meie hulgas vaktsineerituid, seda kiiremini saame viirusest jagu ning saame naasta tavapärasesse elurütmi.
 
Vaktsineerimise üldinfot vaata: www.vaktsineeri.ee
 
Broneerimisel tekkivate küsimuste või ilmnevate raskuste korral palume võtta ühendust valla sotsiaal- ja tervishoiuosakonnaga tööpäevadel kell 09.00-16.00 telefonidel 600 3867, 606 3802, 600 3869.
 
Vaktsineerimine toimub Harku valla sotsiaal- ja tervishoiuosakonna poolsel koostöös Eesti Haigekassa ja Eldred OÜ-ga.
 
Vaata vaktsineerimispunkti asukohta allpool oleval kaardil.

 
Foto: Pexels