Harku vallavalitsus

Harku Vallavalitsus

Kallaste tn 12, 76901 Tabasalu

Harjumaa 

Rg-kood 75014132

 

Swedbank konto   EE622200001120159636

SEB konto               EE601010002018894005    

Luminor konto       EE611700017002186326 

Lahtiolekuajad:

E, N 8.00-18.00

T, K  8.00-16.00

R      8.00-14.30

 

Üldkontaktid

Infosekretäri telefon: 600 3848
E-posti aadress: harku@harku.ee

                 

 Ametnike vastuvõtt 

 Vastuvõtt toimub ainult eelregistreerimisega. Aja kokkuleppimiseks palume kontakteeruda teenistujaga, kelle vastuvõtule soovite tulla ning vallamajja kohale tulles palume kanda kaitsemaski.
 Vallavolikogu esimehe vastuvõtule registreerumiseks palume pöörduda volikogu kantselei poole kas telefonil 606 3835 või e-posti teel Vallavolikogu@harku.ee.
 Vallavanema vastuvõtule registreerumiseks palume pöörduda konsultant Ulvi Põllu poole telefonil 606 8825 või e-posti teel Ulvi.Pollu@harku.ee.

Töötajate kontaktid

Vallavolikogu kantselei

Nimi Ametinimetus
(ametijuhend)
Telefon E-post
Kristi Koora Vallavolikogu kantselei juhataja
Täidab andmekaitsespetsialisti ülesandeid
606 3835 kristi.koora@harku.ee
Ametikoht täitmata Sekretär    
Ametikoht täitmata Konsultant    

 

Ametnike haridustasemed leiad siit: ametnike haridus

Vallavalitsus

Nimi Ametinimetus
(ametijuhend)
Telefon E-post
Erik Sandla Vallavanem 600 3841 Erik.Sandla@harku.ee
Vello Viiburg Abivallavanem 600 3842 Vello.Viiburg@harku.ee
Maris Viisileht Abivallavanem 606 8820 Maris.Viisileht@harku.ee

 

Ametnike haridustasemed leiad siit: ametnike haridus

Vallavanema alluvuses

Nimi Ametinimetus
(ametijuhend)
Telefon E-post
Ulvi Põllu Konsultant 606 8825 Ulvi.Pollu@harku.ee
Madis Idnurm Kommunikatsioonijuht 5550 6869 Madis.Idnurm@harku.ee
Mari Kukk Harku Valla Teataja toimetaja 5556 5434 Mari.Kukk@harku.ee
Triin Kand Kommunikatsioonispetsialist 600 1328 Triin.Kand@harku.ee

 

Ametnike haridustasemed leiad siit: ametnike haridus

Vallakantselei

Nimi

Ametinimetus
(ametijuhend)

Telefon E-post
Ive Eevel Vallasekretär 600 3844 Ive.Eevel@harku.ee
Eve Tobias Personalijuht 600 3845 Eve.Tobias@harku.ee
Aslan Liivak Jurist-andmekaitse-spetsialist 600 3857 Aslan.Liivak@harku.ee
Hannes Raudleht Konsultant 600 3863 Hannes.Raudleht@harku.ee
Merike Liiv Vallasekretäri abi 606 3832 Merike.Liiv@harku.ee
Moonika Annama Infosekretär 600 3848 Moonika.Annama@harku.ee
Mare Purde Arhivaar 606 3836 Mare.Purde@harku.ee

 

Ametnike haridustasemed leiad siit: ametnike haridus

Rahandusosakond

Nimi

Ametinimetus
(ametijuhend)

Telefon E-post
Helje Rätsepp Pearaamatupidaja 600 3852

Helje.Ratsepp@harku.ee

Ülle Vill Pearaamatupidaja asetäitja 600 3853

Ulle.Vill@harku.ee

Marge Suursalu Vanemraamatupidaja 600 3855 Marge.Suursalu@harku.ee
Viive Matsutsa Vanemraamatupidaja 600 3856 Viive.Matsutsa@harku.ee
Hedi Reinvald Ökonomist 600 3862 Hedi.Reinvald@harku.ee

 

Ametnike haridustasemed leiad siit: ametnike haridus

Planeerimis- ja ehitusosakond

Nimi Ametinimetus
(ametijuhend)
Telefon E-post
Taniel Vain Juhataja 600 3861 Taniel.Vain@harku.ee
Greta Zavitskaja Maakorraldaja 600 3864 Greta.Zavitskaja@harku.ee
Anna Grete Kompus Maakorraldaja 600 3847 AnnaGrete.Kompus@harku.ee
Margus Pilter Arhitekt (projekteerimistingimused) 600 3849 Margus.Pilter@harku.ee
Kristiina Ott-Rätsepp Arhitekt (planeeringud) 606 3803 Kristiina.Ott@harku.ee
Ille Viiron Ehitusspetsialist (ehitusload) 606 3831 Ille.Viiron@harku.ee
Eneli Tepomes Ehitusspetsialist (kasutusload) 606 8822 Eneli.Tepomes@harku.ee
Alle-Riin Siimo Jurist 600 3860 Alle-Riin.Siimo@harku.ee
Laine Vain Planeeringute spetsialist 600 3858 Laine.Vain@harku.ee
Kaisa Pagil Assistent 606 3839 Kaisa.Pagil@harku.ee
Renee Kokmann Ehitusjärelevalve spetsialist 606 8821 Renee.Kokmann@harku.ee

 

Ametnike haridustasemed leiad siit: ametnike haridus

Arendus- ja haldusosakond

Nimi Ametinimetus
(ametijuhend)
Telefon E-post
Ergo Eesmaa Juhataja 600 3851 Ergo.Eesmaa@harku.ee
Marko Veermets Arendusspetsialist 600 3850 Marko.Veermets@harku.ee
Tiina Raja Jurist 606 8826 Tiina.Raja@harku.ee
Rein Kooli Tehnovõrkude spetsialist 600 3859 Rein.Kooli@harku.ee
Brigita Perm Veespetsialist 606 3801 Brigita.Perm@harku.ee
Ruth Teder Vallamajanduse spetsialist 606 3834 Ruth.Teder@harku.ee
Raivo Altmets Teede spetsialist 606 8827 Raivo.Altmets@harku.ee
Edith End Heakorraspetsialist 600 3866 Edith.End@harku.ee
Lembe Reiman Keskkonnaspetsialist 606 8823 Lembe.Reiman@harku.ee
Annika Soone Järelevalve spetsialist 600 3846 Annika.Soone@harku.ee

 

Ametnike haridustasemed leiad siit: ametnike haridus

Sotsiaal- ja tervishoiuosakond

Nimi Ametinimetus
(ametijuhend)
Telefon E-post
Tiia Spitsõn Juhataja 600 3867 Tiia.Spitson@harku.ee
Helve Keel Lastekaitse spetsialist 600 3868 Helve.Keel@harku.ee
Angela Põder Lastekaitse spetsialist 600 3865 Angela.Poder@harku.ee
Kaja Saat Lastekaitse spetsialist 606 3804 Kaja.Saat@harku.ee
Jelena Mosin Sotsiaalhoolekande spetsialist 606 3837 Jelena.Mosin@harku.ee
Kadri Kelgo Andmetöötlusspetsialist 600 3869 Kadri.Kelgo@harku.ee
Kadi Netse Toetuste spetsialist 606 3802 Kadi.Netse@harku.ee

 

Ametnike haridustasemed leiad siit: ametnike haridus

Haridus- ja kultuuriosakond

Nimi Ametinimetus
(ametijuhend)
Telefon E-post
Kristi Villand Juhataja 606 3800 Kristi.Villand@harku.ee
Reelika Lõhmus Haridusspetsialist 606 3805 Reelika.Lohmus@harku.ee
Krista Dreger Kultuuri-, spordi- ja noorsootööspetsialist 606 3838 Krista.Dreger@harku.ee
Peep Veermets Haridus- ja kultuuriosakonna spetsialist 606 3807 Peep.Veermets@harku.ee

 

Ametnike haridustasemed leiad siit: ametnike haridus

IT-osakond

Nimi

Ametinimetus
(ametijuhend)

Telefon E-post
Erkki Kullang IT-juht 606 8829 Erkki.Kullang@harku.ee
Jüri Lattik IT-spetsialist 606 3806 Juri.Lattik@harku.ee
Tõnu Kairo IT-spetsialist 602 1831 Tonu.Kairo@harku.ee
Katrin Meschin GIS-spetsialist 600 3843 Katrin.Meschin@harku.ee

 

Ametnike haridustasemed leiad siit: ametnike haridus