Arendus- ja haldusosakonna töötajad

VASTUVÕTUAJAD

Esmaspäev 14.00 - 18.00
Neljapäev 9.00 - 12.30
 
Vastuvõtt eelregistreerimisega läbi infosekretäri Kallaste tn 12, Tabasalu või tel 600 3848 või e-post: harku@harku.ee.

Arendus- ja haldusosakond

Nimi Ametinimetus
(ametijuhend)
Telefon E-post
Ergo Eesmaa Juhataja 600 3851 Ergo.Eesmaa@harku.ee
Marko Veermets Arendusspetsialist 600 3850 Marko.Veermets@harku.ee
Tiina Raja Jurist 606 8826 Tiina.Raja@harku.ee
Rein Kooli Tehnovõrkude spetsialist 600 3859 Rein.Kooli@harku.ee
Helena Vipre Veespetsialist 606 3801 Helena.Vipre@harku.ee
Ruth Teder Vallamajanduse spetsialist 606 3834 Ruth.Teder@harku.ee
Triin Hallik Teede spetsialist 606 8827 Triin.Hallik@harku.ee
Edith End Heakorraspetsialist 600 3866 Edith.End@harku.ee
Lembe Reiman Keskkonnaspetsialist 606 8823 Lembe.Reiman@harku.ee
Annika Soone Järelevalve spetsialist 600 3846 Annika.Soone@harku.ee

 

Ametnike haridustasemed leiad siit: ametnike haridus