Harku vallavalitsus

Harku Vallavalitsus

Kallaste tn 12, 76901 Tabasalu

Harjumaa 

Rg-kood 75014132

 

Swedbank konto   EE622200001120159636

SEB konto               EE601010002018894005    

Luminor konto       EE611700017002186326             

Lahtiolekuajad:

E, N 8.00-18.00

T, K  8.00-16.00

R      8.00-14.30

 

Vastuvõtuajad:

E     14.00-18.00

N     9.00-12.30

 

Üldkontaktid

Infosekretäri telefon: 600 3848
E-posti aadress: harku@harku.ee

                 

 Ametnike vastuvõtt toimub eelregistreerimisega.


 Vallavolikogu esimehe vastuvõtule registreerumiseks palume pöörduda volikogu kantselei poole kas telefonil 606 3835 või e-posti teel Vallavolikogu@harku.ee.
 Vallavanema vastuvõtule registreerumiseks palume pöörduda konsultant Ulvi Põllu poole telefonil 606 8825 või e-posti teel Ulvi.Pollu@harku.ee.

Töötajate kontaktid

Vallavolikogu kantselei

Nimi Ametinimetus
(ametijuhend)
Telefon E-post
Ametikoht on täitmisel Vallavolikogu kantselei juhataja 606 3835 Vallavolikogu@harku.ee
Ametikoht täitmata Sekretär    
Ametikoht täitmata Konsultant    

Ametikoht täitmata

Andmekaitsespetsialist, ülesandeid täidab vallavolikogu kantselei juhataja 606 3835 Vallavolikogu@harku.ee

 

Ametnike haridustasemed leiad siit: ametnike haridus

Vallavalitsus

Nimi Ametinimetus
(ametijuhend)
Telefon E-post
Erik Sandla Vallavanem 600 3841 Erik.Sandla@harku.ee
Vello Viiburg Abivallavanem 600 3842 Vello.Viiburg@harku.ee
Maris Viisileht Abivallavanem 606 8820 Maris.Viisileht@harku.ee

 

Ametnike haridustasemed leiad siit: ametnike haridus

Vallavanema alluvuses

Nimi Ametinimetus
(ametijuhend)
Telefon E-post
Ulvi Põllu Konsultant 606 8825 Ulvi.Pollu@harku.ee
Madis Idnurm Kommunikatsioonijuht 5550 6869 Madis.Idnurm@harku.ee
Mari Kukk Harku Valla Teataja toimetaja 5556 5434 Mari.Kukk@harku.ee
Ametikoht täitmata Audiitor    

 

Ametnike haridustasemed leiad siit: ametnike haridus

Vallakantselei

Nimi

Ametinimetus
(ametijuhend)

Telefon E-post
Ive Eevel Vallasekretär 600 3844 Ive.Eevel@harku.ee
Eve Tobias Personalijuht 600 3845 Eve.Tobias@harku.ee
Maarja Lehemets-Tihhanov Jurist 600 3857 Maarja.Lehemets-Tihhanov@harku.ee
Hannes Raudleht Konsultant 600 3863 Hannes.Raudleht@harku.ee
Mari Norman Vallasekretäri abi 606 3832 Mari.Norman@harku.ee
Moonika Annama Infosekretär 600 3848 Moonika.Annama@harku.ee
Mare Purde Arhivaar 606 3836 Mare.Purde@harku.ee
Alari Laht IT-juht 606 8829 Alari.Laht@harku.ee
Jüri Lattik IT-spetsialist 606 3806 Juri.Lattik@harku.ee
Ametikoht täitmata Andmekaitsespetsialist, ülesandeid täidab jurist Maarja Lehemets-Tihhanov   Andmekaitse@harku.ee

 

Ametnike haridustasemed leiad siit: ametnike haridus

Rahandusosakond

Nimi

Ametinimetus
(ametijuhend)

Telefon E-post
Helje Rätsepp Pearaamatupidaja 600 3852

Helje.Ratsepp@harku.ee

Ülle Vill Pearaamatupidaja asetäitja 600 3853

Ulle.Vill@harku.ee

Marge Suursalu Vanemraamatupidaja 600 3855 Marge.Suursalu@harku.ee
Viive Matsutsa Vanemraamatupidaja 600 3856 Viive.Matsutsa@harku.ee
Hedi Reinvald Ökonomist 600 3862 Hedi.Reinvald@harku.ee

 

Ametnike haridustasemed leiad siit: ametnike haridus

Planeerimis- ja ehitusosakond

Nimi Ametinimetus
(ametijuhend)
Telefon E-post
Taniel Vain Juhataja 600 3861 Taniel.Vain@harku.ee
Greta Zavitskaja Maakorraldaja 600 3864 Greta.Zavitskaja@harku.ee
Anna Grete Kompus Maakorraldaja 600 3847 AnnaGrete.Kompus@harku.ee
Margus Pilter Arhitekt (projekteerimistingimused) 600 3849 Margus.Pilter@harku.ee
Kristiina Ott-Rätsepp Arhitekt (planeeringud) 606 3803 Kristiina.Ott@harku.ee
Ille Viiron Ehitusspetsialist (ehitusload) 606 3831 Ille.Viiron@harku.ee
Eneli Tepomes Ehitusspetsialist (kasutusload) 606 8822 Eneli.Tepomes@harku.ee
Liina Sepp Jurist 600 3860 Liina.Sepp@harku.ee
Laine Vain Planeeringute spetsialist 600 3858 Laine.Vain@harku.ee
Tõnis Kundla GIS-spetsialist 600 3843 Tonis.Kundla@harku.ee
Kaisa Pagil Assistent 606 3839 Kaisa.Pagil@harku.ee
Renee Kokmann Ehitusjärelevalve spetsialist 606 8821 Renee.Kokmann@harku.ee

 

Ametnike haridustasemed leiad siit: ametnike haridus

Arendus- ja haldusosakond

Nimi Ametinimetus
(ametijuhend)
Telefon E-post
Ergo Eesmaa Juhataja 600 3851 Ergo.Eesmaa@harku.ee
Ametikoht täitmata Arendusspetsialist    
Tiina Raja Jurist 606 8826 Tiina.Raja@harku.ee
Rein Kooli Tehnovõrkude spetsialist 600 3859 Rein.Kooli@harku.ee
Helena Vipre Veespetsialist 606 3801 Helena.Vipre@harku.ee
Ruth Teder Vallamajanduse spetsialist 606 3834 Ruth.Teder@harku.ee
Ametikoht täitmata Teede spetsialist    
Brigita Perm Heakorraspetsialist 600 3866 Brigita.Perm@harku.ee
Lembe Reiman Keskkonnaspetsialist 606 8823 Lembe.Reiman@harku.ee
Vladimir Teder Järelevalve spetsialist 600 3846 Vladimir.Teder@harku.ee

 

Ametnike haridustasemed leiad siit: ametnike haridus

Sotsiaal- ja tervishoiuosakond

Nimi Ametinimetus
(ametijuhend)
Telefon E-post
Tiia Spitsõn Juhataja 600 3867 Tiia.Spitson@harku.ee
Helve Keel Lastekaitse spetsialist 600 3868 Helve.Keel@harku.ee
Liisa Rüütel Lastekaitse spetsialist 600 3865 Liisa.Ruutel@harku.ee
Kaja Saat Lastekaitse spetsialist 606 3804 Kaja.Saat@harku.ee
Jelena Mosin Sotsiaalhoolekande spetsialist 606 3837 Jelena.Mosin@harku.ee
Kadri Kelgo Andmetöötlusspetsialist 600 3869 Kadri.Kelgo@harku.ee
Kadi Netse Toetuste spetsialist 606 3802 Kadi.Netse@harku.ee

 

Ametnike haridustasemed leiad siit: ametnike haridus

Haridus- ja kultuuriosakond

Nimi Ametinimetus
(ametijuhend)
Telefon E-post
Aivar Soe Juhataja 606 3800 Aivar.Soe@harku.ee
Piret Klooren Haridusspetsialist 606 3805 Piret.Klooren@harku.ee
Krista Dreger Kultuuri-, spordi- ja noorsootööspetsialist 606 3838 Krista.Dreger@harku.ee
Reelika Lõhmus Haridus- ja kultuuriosakonna spetsialist 606 3807 Reelika.Lohmus@harku.ee

 

Ametnike haridustasemed leiad siit: ametnike haridus