28.10.19
Volikogu esimees Kalle Palling
Telefon 5663 9005
E-posti aadress kalle@reform.ee
   
Volikogu aseesimees Kaupo Rätsepp
Telefon 511 3383
E-posti aadress kaupo.ratsepp@gmail.com
   
Volikogu kantselei juhataja Kristi Koora
Telefon 606 3835
E-posti aadress vallavolikogu@harku.ee

 

 

Harku Vallavolikogu 9. koosseis

 

EESTI REFORMIERAKOND

Kalle Palling

kalle@reform.ee

Ott Kasuri

ott.kasuri@emovl.ee

Vytautas Martinonis

vytautas.martinonis@mail.ee

Erik Lepikson

erik@kasak.ee

Anne-Ly Gross-Mitt annely@suurupiselts.ee
Rainer Ottis rainer.ottis@gmail.com

 

ERAKOND ISAMAA JA RES PUBLICA LIIT, alates 26.07.2018 ISAMAA Erakond

Kaupo Rätsepp

kaupo.ratsepp@gmail.com

Indrek Anepaio 

Indrek.anepaio@gmail.com

Mark Uussaar

mark@sanmark.ee

Meelis Härms

meelis.harms@eesti.ee

Aadu Kana

aadu.kana40@gmail.com

Kaido Kruusoja

kaido.kruusoja@gmail.com

Ene Alttoa

enealttoa@outlook.com

 

VALIMISLIIT "HARKU LIIT"

Aule Kikas

aule.kikas@eesti.ee

Val Rajasaar

val.rajasaar@studioviridis.ee

Kalev Konsa

kalev.konsa@gmail.com
Priit Kotkas priit.kotkas@nordland.ee

 

EESTI KESKERAKOND

Galina Kostõleva

galkost@hot.ee

 

SOTSIAALDEMOKRAATLIK ERAKOND

Liisa Oviir

liisa.oviir@gmail.com

 

EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND

Jaanus Härms                                          jaanus.harms@gmail.com                                        
Riho Saksus riho@varmapartner.ee