Halduslepingud

 

  • Harku Vallavolikogu 24.11.2022 otsusega nr 96 otsustati OÜ-ga Strantum sõlmida haldusleping veevarustuse ja kanalisatsiooni korraldamisega seotud ülesannete täitmiseks Harku alevikus. Otsusele lisatud haldusleping on kättesaadav SIIT .

 

  • Harku Vallavolikogu 19.12.2019 otsusega nr 114 otsustati  OÜ-ga Ewelink sõlmida haldusleping Tuulepesa vee-ettevõtja tegevuspiirkonnas veevarustuse ja kanalisatsiooniga seonduvate ülesannete täitmiseks. Otsusele lisatud analüüs on kättesaadav SIIT ja sõlmitud haldusleping SIIT.

 

  • Harku Vallavolikogu 27.12.2018 otsusega nr 116 otsustati OÜ-ga Strantum sõlmida haldusleping  Tiskre-Harkujärve vee-ettevõtja tegevuspiirkondades veevarustuse ja kanalisatsiooniga seonduvate ülesannete täitmiseks. Otsusele lisatud analüüs on kättesaadav SIIT ja sõlmitud haldusleping SIIT.

 

  • Harku Vallavolikogu 28.12.2017 otsusega nr 101 otsustati sõlmida MTÜ-ga Harjumaa Ühistranspordikeskus haldusleping Harku valla ühistranspordi seadusest tulenevate ülesannete üleandmiseks. Otsusele lisatud analüüs on kättesaadav SIIT ja sõlmitud haldusleping on kättesaadav SIIT.

 

  • Harku Vallavolikogu 29.12.2016 otsusega nr 154 otsustati AS-ga Lahevesi sõlmida haldusleping Türisalu vee-ettevõtja tegevuspiirkonnas veevarustuse ja kanalisatsiooniga seonduvate ülesannete täitmiseks. Otsusele lisatud analüüs on kättesaadav siit ja sõlmitud haldusleping siit.

 

  • Harku Vallavolikogu 25.08.2016 otsusega nr 122 otsustati OÜ-ga Strantum sõlmida haldusleping Kumna-Tutermaa, Suurupi, Vahi, Vääna-Jõesuu, Muraste, Tabasalu-Rannamõisa vee-ettevõtja tegevuspiirkondades veevarustuse ja kanalisatsiooniga seonduvate ülesannete täitmiseks. Otsusele lisatud analüüs on kättesaadav siit ja sõlmitud haldusleping siit.

 

  • Harku Vallavolikogu 28. mai 2015 otsusega nr 60 otsustati sõlmida Osaühinguga Strantum haldusleping Harku valla territooriumil valveta tasulise parkimise tehnilise korraldamise, kontrolli teostamise parkimisnõuete täitmise üle ja viivistasu otsuste määramisega seotud ülesannete täitmise üleandmiseks. Otsusele lisatud analüüs on kättesaadav siit  ja sõlmitud haldusleping on kättesaadav siit.

 

  • Harku Vallavolikogu 18.12.2014 otsusega nr 116 otsustati sõlmida MTÜ-ga Harjumaa Ühisteenuste Keskus haldusleping korraldatud jäätmeveoga seotud ülesannete täitmise üleandmiseks. Otsusele lisatud analüüs on kättesaadav SIIT  ja sõlmitud haldusleping on kättesaadav SIIT